Nápis na dvere triedy

—————

—————

—————

—————

—————


Spríjemnenie prostredia

Na tejto chladničke je kravička vyrobená tiež farbami na sklo. Môj syn ju vhodne doplnil svojími nápadmi. Aj vy máte takúto chladničku?

Rybičky...na skle maľované...alebo lepšie povedané na fólii... Takto som si skrášlila kúpelňu.... rybičky sú veľmi pekné, upútajú každého, kto vkročí do kúpeľne. Sú vyrobené farbami na sklo, maľované na fólii. Deti sa im veľmi tešia!!!

Ako sa dá spríjemniť prostredie, keď máte málo peňazí na prestavbu v tomto prípade jadra...., ktoré bolo teda je po 34 jeho existencie dosť ošarpané... Tak som použila samolepiace fólie, a na kachličky farbu na sklo..... Deti sa tomu tešia a je to dočasné riešenie...(inak tie kachličky sme tak museli riešiť, sú pod fóliami popukané asi od veľkej teploty pri varení....)

 


Obrazy

Tentokrát je to na skle maľované......jednoduchý nápad .....jednoduchý motív (z mojej hlavy), úžasná práca....a výsledok je veľmi pekný....veď posúďte, čo na to poviete.... Obrázky majú rozmer 20x20 cm.....a mám ich v spálni....

Ukážka postupu práce pri výrobe obrázku na skle maľované...


Motýľ

Darček pre Mibku k jej meninkám ...dúfam, že sa jej bude páčiť... nanesenie čerstvej farby na sklo.

Vyschnutá farba sa stala priehľadnou

Už to len treba nalepiť na okno...ale to nechám na Mibku!!!


Medvedík

Prikladám fotky mojich na skle, alebo lepšie povedané na fólii maľovaných, medveďov. Môjmu synovi visia v detskej izbe nad oknom a sú prekrásny. Každého hneď pri vstupe do izby zaujmú. Mamičky, odporúčam také niečo vyrobiť!!!:-) Mimochodom, motív na medveďov som našla na igelitových sáčkoch.