Jednoduché koláčiky


Jeden palmarín, 250g múky, 1 pochúťková smotana...vymiesiť cesto... a koláčiky sú na svete!!! Ako z lístkového cesta!!! Odporúčam, sú chutné!!

Torta

Torta s čokoládovou plnkou, navrchu s mandarínkami a želatínou....domácky robenou
Koláč je zo šlahačky, indiániek keksov....ktoré som močila do kapučína, keďže to jedli aj deti, tak som nechcela kávu....Po stuhnutí (najlepšie 24 hodín) sa reže šikmo, aby vznikli pásiky.....je to pekné a chutné.. Nestihla som odfotiť po narezaní, hneď padol za obeť


MOJA VYMYSLENÁ TORTA


Postup: 500 ml šľahačkovej smotany (vyšľahať do tuha s cukrom...dala som pre istotu stužovač, aby sa mi to vydarilo) 3 balíčky Marína keksov močíme do kávy ...ja som dala kapučíno, keďže to mali jesť aj deti ukladáme vrstvy:
1.vrstva...močené Marína keksy
2.vrstva...šľahačka
3.vrstva...močené keksy
4.vrstva...šľahačka
5.vrstva...kolieska banánov ...(može sa dať rôzne ovocie)
6.vrstva...močené keksy
7.vrstva...čokoládová šľahačka
na vrch ozdobíme ovocím...necháme stuhnúť aspoň pol dňa. JE TO LAHôDKA!!! A tu sú fotky z výroby torty!!!RÝCHLY CUKETOVÝ KOLÁČ!!!

(príprava asi 10 minút!!!)
Potrebujeme:
35 dkg cukety (nastrúhať), ak nie je cuketa, môže byť aj tekvica!!!
30dkg práškový cukor
2 vajcia
3dcl oleja
25dkg polohrubej múky
1 prášok do pečiva, 1 vanielka, 2 lyžice kakaa, 1čaj.lyžička škorice, hrozienka, ak máme, môžu byť aj oriešky.
Postup: Všetko zmiešať a upiecť pri 18O stupňoch. Po upečení môžeme poliať čokoládou. Ja som potrela tentokrát lekvárom a posypala grankom.... Bolo to MŇAM!!!

 


VÝBORNÝ ČUČORIEDKOVÝ KOLÁČ


Potrebujeme:
500g polohrubá múka
1 vajce
cukor do kvásku,
droždie 1 kocka
1 lyžica domácej masti
Plnka:
2 litre čučoriedok s 100g cukru
Urobíme kysnuté cesto, rozdelíme na dve časti, vyvaľkáme, naplíme plnkou, pečieme pri 180 stupňoch asi 30 minút. Dobrú chuť!!


Ryžový nákyp

Pozývam vás na obed.......MOJA VERZIA RYŽOVÉHO NÁKYPU.....(deti sa išli za ním pozabíjať...ale našťastie to prežili....chi, chi)
....je úžasný....vo vnútri sa nachádzajú 4 druhy ovocia.....hádajte aké? .......kto uhádne, môže si dať ten kúsok nákypu....
Dobrú chuť!!!!
(aby hádanka nezostala nezodpovedanou: v ryžovom nákype sa nachádzajú jablká, slivky, jahody a čerešne


Pizzule

...dnes som piekla....urobila som malé pizzové koláčiky, jednoducho som kysnuté rozvaľkané cesto vykrojila pohárom, potrela kečupom, posypala šunkou, oreganom dala zapiecť a pred koncom som ešte posypala postrúhaným syrom a ešte trochu zapiekla.....vyzerá i chutí to BOŽSKY!!!
Odporúčam skúsiť!!! A teraz vám prikladám moje pizzule....ako som ich dnes nazvala.


Ruské vajíčko

Toto je môj dnešný výtvor... včera bolo väčšie a aj viac ozdobené...
Z tvorivej dielne Zlatky z Nového Mesta nad Váhom


PIZZOVÁ ROLÁDA

Rozvaľkáme lístkové cesto, potrieme kečupom, posypeme postrúhanou šunkou, syrom, okoreníme oregánom, soľou. Zvienieme, upečieme. Necháme v chlade stuhnúť a režeme na plátky. Je to BOMBOVÉ!!! Hlavne ku pijatike.


Rádi vám pomůžeme vybrat to pravé <a href="https://www.sazej.com/">casino</a>. Pokud hledáte uceléné informace, online hry či jiné informace ze světa hazardních her, stačí jen navštívit Sazej.com.