Srdcia opletené špagátom :-)

Kartónové srdce opletiem špagátom a dozdobujem čipkami:-) Takýto darček je vhodný na každú príležitosť.


POSTUPY, TECHNIKY A NÁPADY

Klikni na macka a vyber si techniku


Vyrobte si svoje mydlá :-)

Stačí Vám na to mydlová hmota, vôňa, farba, (to všetko sa dá kúpiť cez internet), silikónová formička a bylinky.

Mydlovú hmotu rozpustíme vo vodnom kúpeli, pridáme arómu, farbu a lejeme do formičiek. Necháme tuhnúť do 1 hodiny, ihneď balíme:-)

 


Kytice z javorových listov

List z javora zložíme na polovicu a stáčame do tvaru ruže. Na jednu ružičku potrebujeme 3 takéto listy!!!

Postup som našla aj tu: https://www.alinka.sk/c/kytica-z-listov-11071.html


Dovoľte, aby som Vám predstavila moju tretiu KNIHU poézie pre deti s básňami vhodnými na recitáciu

    pod názvom Z DOMČEKA PRI LESE

Viac info na www.janbari-verse.webnode.sk


Anjelik pre šťastie


MAČKY pletené z papiera.

Klikni na obrázok pre zobrazenie postupu.


MOJE VERŠE

 

Máš chuť vletieť do krajiny fantázie?   Ponúkam Ti moju rozprávkovú ríšu plnú veršov a krásy. Tak klikni na motýľa a leť....

 


TOPlist
Počet návštevníkov mojej stránky:
Túto stránku si práve pozerá:

DARČEK k MDŽ, Dňu matiek

DOMČEK z lekárskych paličiek

klikni na obrázok pre postup


STROMČEK z papiera

Pre postup klikni na obrázok

 Ďakujem stránke www.inspiracie.wbl.sk za postup.


MAĽOVANIE FARBAMI NA SKLO

Farby na sklo - úžasná vec. Dajú sa s nimi robiť prekrásne veci. Ponúkam vám nápady, ako si nimi vyzdobiť napríklad dvere detskej izby, dvere triedy v škole, okná, sklenené poháre, z ktorých vzniknú aromatické lampy.....

Chcete vedieť postup? Kliknite na obrázok ....


Vianočné ozdoby z lekárskych paličiek.

Je to jednoduché, lacné a efektné! Plus pridávam ozdoby               z cestoviny! Lepené sú tavnou pištoľou a nasprejované strieborným lakom.


VEĽKONOČNÁ dekoračná SLIEPOČKA


PLETENIE Z PAPIERA

Klikni na obrázok a dozvieš sa presný postup pletenia košíkov

 

 


Kontakt

Jana Barillová


Anketa

Zaujal Vás obsah na tejto stránke?

áno
77%
2 900

nie
23%
878

Celkový počet hlasov: 3778


Darček pre mamičku

(na Valentína, MDŽ..)

Klikni na obrázok


DARČEKOVÉ KNIHY

Jednoduchá výroba a úžasný efekt! Obdarovaný človek sa určite poteší.

Pre fotopostup klikni na obrázky:

 Autorka fotopostupu je artmamka Dzejka a veľmi pekne jej ďakujem. :-)


Vitajte na mojom webe

Prostredníctvom tejto stránky Vás chcem, milé žienky, motivovať k ručným prácam, ukázať Vám nové námety a nápady. Verím, že po ich zhliadnutí obohatíte Váš každodenný život o ľudovú tvorivosť, ktorá vyjde z Vašich rúk a na ktorú budete patrične hrdé ako ja - autorka nižšie vystavených prác. Ak sa chcete o mojich výrobkoch dozvedieť viac, môžete ma kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Odkaz na moju pôvodnú stránku www.janbari.allforum.sk


 

VAŠA REKLAMA NA fóre pre šikovné žienky

Fórum pre šikovné žienky  je špecializovaný portál s informačno- zábavným charakterom, ktorý je predovšetkým zameraný na praktické rady pre domácnosť, rady pre hobby, techniky, darčeky,...nápady pre učiteľky základných škôl a pod....

Na jeho stranách zároveň prinášame veľké množstvo inšpirácií pre dekorácie k rôznym sviatkom a príležitostam.
 

Portál Fórum pre šikovné žienky - janbari bol založený v roku 2008 a svojim obsahom si získal mnohých pravidelných návštevníkov.
 

Pokiaľ máte záujem o umiestnenie reklamy na našej stránke, kontaktujte nás na
janbari@ azet.sk